Fotowoltaika od Eniga

Sprawdź, co zyskasz dzięki zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych w domu i firmie. 

Korzyści ....

Chcesz się upewnić, że fotowoltaika jest dobrym rozwiązaniem dla Twojej firmy lub domu ? 

Nasz Partner pomoże w dopasowaniu paneli słonecznych.

W razie potrzeby nasz Partner pomoże Ci w pozyskaniu kredytu dla firmy na zakup instalacji w ramach leasingu lub na finansowanie jej części.

Doboru i montażu elektrowni słonecznej dokona nasz sprawdzony Partner.

Partner w swoich instalacjach wykorzystuje komponenty wyłącznie renomowanych dostawców.

Wybierając rozwiązania od ENIGA, wybierasz czystą energię, przyczyniając się do poprawy stanu środowiska naturalnego.

Samodzielnie produkujesz energię i chronisz swój budżet przed zmianami cen prądu.

Ograniczasz wydatki na opłatę mocową. ENIGA zapewni ci lepsze warunki rozliczenia energii wprowadzonej do sieci. Nie tracisz statusu prosumenta.

Instalacja paneli jest inwestycją energetyczną w nieruchomość. Możesz uzyskać wyższe ceny na rynku nieruchomości.

Nasz Partner wykorzystuje komponenty najwyższej jakości i zapewnia profesjonalny montaż.

W ramach współpracy zyskujesz również obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, świadczoną przez naszego Partnera.

Stań się właścicielem własnej elektrowni słonecznej i zyskaj niezależność.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Laboriosam earum perferendis quidem asperiores neque.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Laborum, cum. Quo culpa reprehenderit distinctio, ipsum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sunt quam vero eligendi, vitae, blanditiis, aliquam.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Dolore ea, eos, atque labore odit reiciendis sunt.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Voluptatem nobis sequi ratione quibusdam, laudantium.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Harum eaque non, illo quas natus mollitia. Sint sunt.

Jak to działa ?

Korzystasz z bezpłatnej konsultacji, możliwej także on-line, otrzymując wsparcie w zakresie pozyskania środków na inwestycję.

Nasz Partner przeprowadza bezpłatny audyt fotowoltaiczny. Po pozytywnej weryfikacji i doborze optymalnego rozwiązania podpisujesz umowę na montaż paneli. Jeśli zachodzi taka potrzeba udzieli pomocy w pozyskiwaniu finansowania na pokrycie kosztów całej inwestycji (przygotowanie dokumentów, wsparcie w rozmowach z instytucjami finansującymi).

Po zakończeniu prac montażowych nasz Partner zgłosi Twoją instalację do sieci OSD. Zmieniasz sprzedawcę energii na ENIGA. Zyskujesz lepsze warunki rozliczenia nadwyżki energii wprowadzone do sieci OSD.

Zużywasz wyprodukowany prąd na własne potrzeby. W zależności od mocy instalacji możesz odebrać nawet do 70% lub 80% energii zmagazynowanej w sieci w okresie 12 miesięcy od jej wprowadzenia do sieci.
Zamiast magazynowania energii możesz także sprzedać wyprodukowaną i wprowadzoną do sieci energię do ENIGA. Cenę i zasady płatności ustalamy w Umowie.

Prosument w ENIGA

green energy

Dlaczego warto ?

Podpisując umowę z ENIGA skracasz czas zwrotu z inwestycji w instalację fotowoltaiczną

Sposób rozliczenia energii wprowadzonej do sieci dystrybutora gwarantuje, że nie stracisz energii, której nie zużyłeś w ciągu roku.

Możesz przekazać nadprodukcję energii z Twojej instalacji na inny punkt poboru. Warunek: oba punkty poboru muszą mieć zawartą umowę z ENIGA.

Jeżeli jesteś prosumentem biznesowym, czyli Twoja instalacja PV zasila biznes, możesz otrzymać od ENIGA dodatkową premię. 

Sprawdź inne produkty

Energia elektryczna dla wszystkich

Zawsze rynkowa cena za energię elektryczną wraz z pakietem wypoczynkowym w apartamentach wakacyjnych w Polsce. Opłata handlowa o 50% niższa.

Oferty ENIGA na sprzedaż energii elektrycznej są identyczne dla Odbiorców indywidualnych oraz przedsiębiorstw i klientów instytucjonalnych. Konstrukcja naszych cenników uwzględnia aktualne dane i tendencje rynkowe na rynku hurtowym i producenckim. Ceny energii elektrycznej są zawsze dopasowane do potrzeb Odbiorców.
Oferta dla Odbiorców indywidualnych może różnić się nieznacznie zakresem oferowanych usług dodatkowych i promocji.

Energia elektryczna dla biznesu

Umowa na energię elektryczną z gwarancją zawsze niższej ceny. Dodatkowo kody rabatowe na wynajem apartamentów w 41 miejscowościach turystycznych w Polsce.
Upust 30% na opłatę handlową.

Oferty ENIGA na sprzedaż energii elektrycznej są identyczne dla Odbiorców przedsiębiorstw i klientów instytucjonalnych. Konstrukcja naszych cenników uwzględnia aktualne dane i tendencje rynkowe oraz warunki dostawy oferowane Odbiorcy przez Sprzedawcę dominującego w danym obszarze dystrybucyjnym.
Ceny energii elektrycznej są zawsze dopasowane do potrzeb Odbiorców. 

Gaz dla wszystkich

Oferta dla firm, pomiotów publicznych oraz odbiorców indywidualnych. Korzystaj ze spadków cen hurtowych gazu. Bonusem do oferty jest system rabatów w apartamentach wakacyjnych w Polsce.
Gaz ziemny sprzedawany jest Odbiorcom wyłącznie w ofercie indeksowanej. Niestabilna sytuacja na rynku produktów naftowych i gazowych nie pozwala na dzień dzisiejszy zagwarantować jednej ceny na cały okres umowy. Bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na cenę końcową sprzedaży jest sezonowość poboru gazu przez Odbiorców, którzy zużywają gaz prawie wyłącznie do ogrzewania.
Sprzedaż gazu w cenach rynkowych (opartych na indeksach Towarowej Giełdy Energii) pozwala na generowanie znacznych oszczędności finansowych przy okresowych spadkach cen. Takiej opcji nie mam podpisując umowę na gaz ze stałą ceną. Takie spadki notowaliśmy w poprzednich latach ku zadowoleniu naszych Odbiorców.

Wypoczywaj z ENIGA

Wypoczynek jest nam potrzebny dla utrzymania dobrego zdrowia i kondycji. Dlatego nasz zespół specjalistów przygotował unikalną ofertę wynajmu apartamentów wakacyjnych w 41 nadmorskich i górskich miejscowościach wypoczynkowych i turystycznych oraz na Mazurach, w Gdańsku i Krakowie.
Chcemy nagrodzić Państwa, że jesteście z nami i do każdej umowy na sprzedaż energii elektrycznej lub gazu ziemnego dajemy kody rabatowe z 5% upustem na wynajem ponad 2000 apartamentów. Wraz z wybranym przez nas operatorem turystycznym zapraszamy Państwa wraz z rodzinami do korzystania z wynajmy pięknych apartamentów wakacyjnych w całej Polsce.
Wszyscy nasi Odbiorcy mają prawo do przekazania uzyskanych od ENIGA kodów rabatowych również swoim pracownikom oraz kontrahentom jako dodatkowy bonus dla nich, że są z nami. Nasze kody rabatowe możecie Państwo przekazać również waszym handlowcom podróżującym po Polsce w sprawach służbowych.

© Copyright 2021 ENIGA- All Rights Reserved