System Indywidualnych Stawek SPOT
+ Smart Booking

Oferta rynkowa

Zawsze Rynkowa Cena za gaz ziemny przez cały okres umowy. Cena gazu wyliczana jest jako średnioważona cen w oparciu o ceny indeksów Rynku Dnia Następnego prowadzonego przez Towarową Giełdę Energii S.A. określanych codziennie dla wszystkich dni dostawy każdego miesiąca kalendarzowego.

Składniki dodatkowe

Cena rozliczeniowa powiększana jest o:
wartość praw majątkowych, współczynnik nierównomierności poboru, koszty transakcyjne i bilansowania handlowego, marżę i akcyzę (jeśli taki obowiązek występuje).
-

Oferta SIS

Cena rozliczeniowa dla danego miesiąca kalendarzowego wyliczana jest jako suma z dziennych cen na rynku SPOT Towarowej Giełdy Energii ważonych indywidualnym profilem Odbiorcy gazu. 

Smart Booking

System Indywidualnych Stawek za gaz, który przedstawiamy obejmuje również stały, 5% rabat na wynajem ponad 2000 apartamentów w 41 miejscowościach turystycznych w Polsce. 
Dzięki tej ofercie mają Państwo prawo do korzystania z nielimitowanych ilościowo kodów promocyjnych w całym okresie trwania umowy z ENIGA. Zobacz jak skorzystać z kodów rabatowych.

Zawsze Rynkowa Cena za gaz przez cały okres umowy. przez cały okres umowy oraz:
- niższa o 10% stawka za opłatę handlową w stosunku do standardowego cennika sprzedawcy zobowiązanego (sprzedawcy z urzędu) w Państwa miejscowości;
- miesięczne rozliczenia rzeczywiste (opcja);
- automatycznie generowane faktury elektroniczne;
- natychmiastowe płatności przez Internet;
- minimum formalności;
- bezpłatny 24 godzinny dostęp do platformy mBOK!

Wyjątkowe korzyści:
- ceny gazu gwarantujące korzyści finansowe z sezonowych spadków cen na rynku hurtowym i braku przywiązania do jednej ceny przez cały okres umowy;
- 5% upustu na ceny wynajmu apartamentów wakacyjnych w całej Polsce w apartamentach ENIGA oraz apartamentach współpracującego Operatora Turystycznego dla Państwa, najbliższych oraz pracowników. Z rabatu można korzystać bez ograniczeń przez cały okres umowy z ENIGA.

Podpisz umowę przez Internet

Dane PW

Prosimy podać dokładny adres punktu poboru gazu. 

Profil zużycia

W przygotowaniu oferty ważny jest roczny profil zużycia. Czy występuje sezonowość w Państwa odbiorach?

Dane kontaktowe

Nasi doradcy na pewno będą chcieli się z Państwem skontaktować telefonicznie. Prosimy o podanie numeru telefonu w treści wiadomości.

Dane odbiorcy

Podanie adresu odbiorcy oraz NIPu, pozwoli na prawidłowe przygotowanie oferty "szytej na miarę".

© Copyright 2021 ENIGA- All Rights Reserved