Wszystkie produkty na TGE

Terminowy, RDN, RB

Wykorzystaj trendy

aby zwiększyć zyski

Zostań producentem

i uczestnikiem rynku energii

Pomożemy w rozwoju 
Twojego biznesu

Zadzwoń do nas, a my przygotujemy ofertę dla Twojej elektrowni.

Zadzwoń +48 22 213 13 50

Obrót energią elektryczną

Jeśli potrzebujesz dodatkowej energii elektrycznej, albo  chcesz wykorzystać wahania cen na rynku, aby kupować energię elektryczną po niskich kosztach lub sprzedawać wyprodukowaną przez Ciebie energię z dużym zyskiem?  Pomożemy Ci uzyskać dostęp do rynku energii elektrycznej bez konieczności dokonywania bardzo dużych inwestycji.

Długoterminowe zaopatrzenie w energię elektryczną poprzez produkty typu BASE na Towarowej Giełdzie Energii.

Krótkoterminowa sprzedaż lub zakup na rynku dnia następnego (Day-Ahead) i/lub dnia bieżącego (Intraday). Optymalizacja portfela w obrocie energią.

Rynek Techniczny prowadzony przez PSE. Stabilizacja systemu energetycznego, w której możesz mieć swój udział.

ENIGA zapewnia dostęp do Towarowej Giełdy Energii oraz Rynku Bilansującego bez konieczności dokonywania przez Ciebie dużych inwestycji i zatrudniania specjalistów.  ENIGA oferuje sprzedaż i zakup energii na rynkach krótko- i długoterminowych.

Dostęp do Towarowej Giełdy Energii, za pośrednictwem Eniga pozwala zminimalizować  koszty. Nasza opłata za usługę jest oparta na ilości energii, którą sprzedajemy lub kupujemy dla Ciebie. Oszczędzasz więc na kosztach związanych z rozpoczęciem działalności na giełdzie oraz na wydatkach na infrastrukturę i personel. A jednocześnie masz dostęp do ceny rynkowej.

Sam podejmujesz wszystkie decyzje o zakupach lub sprzedaży energii i o rynkach na których chcesz dokonać obrotu. Doradzimy Ci indywidualnie w sprawie możliwości i szans.

© Copyright 2021 ENIGA- All Rights Reserved