Zawsze Taniej + Smart Booking

Oferta Zawsze taniej + Smart Booking to zawsze niższe o 6% ceny za prąd oraz 30%  upustu na opłatę handlową. Oprócz tańszej energii dzięki wybranej ofercie mają Państwo prawo do nielimitowanych ilościowo kodów rabatowych na wynajem ponad 2000 apartamentów wakacyjnych w 41 miejscowościach turystycznych w Polsce. Zobacz jak skorzystać z kodów rabatowych.

Zawsze Taniej + Smart Booking to doskonała propozycja dla przedsiębiorstw i instytucji oraz gospodarstw domowych, które kupując tańszy prąd dostają rozwiązanie, które pomoże wynagrodzić pracowników za ten trudny rok, handlowców za ich sprzedaż czy partnerów biznesowych za to, że są z nami. Nie zapomnijmy też o sobie i naszej rodzinie.

Tabela 3

Powyższe zestawienie cen pokazuje dlaczego warto wybrać ofertę Zawsze Taniej. Najwięksi Sprzedawcy energii elektrycznej bardzo często podwyższają ceny taryfowe w ciągu roku. Podpisując umowę na energię w ofercie Zawsze taniej mają Państwo gwarancję Zawsze niższej ceny za energię i opłatę handlową.

Oferta Zawsze Taniej + Smart Booking to przede wszystkim:

01.

Wyjątkowe korzyści

- stałe oszczędności na rachunkach za prąd;
- niższa o 30% opłata handlowa;
- 5% rabatu na ceny wynajmu apartamentów wakacyjnych w całej Polsce w apartamentach ENIGA oraz apartamentach współpracującego Operatora Turystycznego przez cały okres Umowy. 

02.

Dodatkowo

- miesięczne rozliczenia rzeczywiste (samodzielne rozliczenia w mBOK);
- automatycznie generowane faktury elektroniczne;
- natychmiastowe płatności przez Internet;
- minimum formalności;  bezpłatny 24 godzinny dostęp do platformy mBOK;

Opinie naszych Klientów

Andrzej

Andrzej

Skorzystałem z oferty Zawsze Taniej w firmie ENIGA. Dzięki otrzymanemu rabatowi mogłem dużo taniej spędzić urlop we Władysławowie z całą rodziną. 
Eniga miała doskonały pomysł. Gratuluję.

Julia

Julia

Zawsze Taniej to świetne uzupełnienie oferty na zakup energii elektrycznej, którą i tak muszę gdzieś kupić.
Prowadzę firmę sprzedażową i moi handlowcy częstą pracują daleko od siedziby naszej firmy. Wynajmuję miejsca noclegowe dla pracowników, więc rabat na wynajem apartamentów daje mi duże oszczędności.

Za faktury papierowe doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 10 PLN
(słownie: dziesięć złotych zero groszy).

Okres umowy: 36 miesięcy

© Copyright 2021 ENIGA- All Rights Reserved